Ką daryti sugedus automobiliui?

Automobilis – labai patogi transporto priemonė, tik jos taisymas dažniausiai nebūna toks pats patogus. Visi vairuojantys, greičiausiai, nors kartą susidūrė su netikėtais gedimais po kurių kaip mat keitėsi visos dienos planai. Taip, deja, nutiko ir man.

 

Kaip surasti geriausią?

 

Aš iš Vilniaus, bet automobilis sugedo ne ten, kur būtų patogiau man, jis rinkosi pagal save. Pagrindinis klausimas, kuris nedavė man ramybės praėjusią savaitę – kur geriausias dyzelinių variklių remontas Kaune? Atlikus paiešką internete ir paklausinėjus kolegų, kuriems jau teko susidurti su šia problema, gavau rekomendacijas į Salvis.lt svetainę. Ieškant bet kokios paslaugos visada klausiu rekomendacijų, nepasikliaudamas vien ,,sausa reklama”, kitaip tariant renkuosi tik išbandytą produktą ar paslaugą.

 

Sugrįžtant prie pačios problemos, noriu paminėti, kad nesu išprotėjęs ir žinau, kad tam tikrais atvejais variklio remontas gali kainuoti brangiau nei pats automobilis, būtent todėl ir ieškojau patikimo, bet ne kosminėmis kainomis, varianto.

 

Ką daryti, kad problemos nebūtų išvis?

 

Kelis punktus norėčiau pabrėžti, tam, kad kitą kartą nereikėtų domėtis kur geriausias, pigiausias, patikimiausias dyzelinių variklių remontas Kaune, ar bet kokiame kitame mieste. Aš kreipiausi į Salvis.lt ir jie manęs nenuvylė, bet jei būčiau apdairesnis, galbūt problemos būčiau išvengęs. Trys auksinės taisyklės:

 

  • Rinkis kokybiškus tepalus
  • Rinkis patikimą kurą, o ne ,,kažkoks, kur pigiau”
  • Pats svarbiausias – neduok automobilio žmonai

 

Problemos sprendimas

 

Na, bet problema jau yra ir su ja reikia tvarkytis čia ir dabar. Automobilis stovi Kaune, visa savaitė sugadinta, ką daryti toliau? Kaip jau minėjau rekomendacijas gavau Salvis.ltsvetainei, o užsukus į jų puslapį, kelių mygtukų paspaudimu suradau tai, ko ieškojau – ,,dyzelinių variklių remontas Kaune’’. Susisiekus su jais, susitarėme dėl apžiūros. Mane nudžiugino tai, kad nereikės laukti kelių savaičių eilėse, jie pažadėjo spręsti ir tvarkyti variklį, kaip galima greičiau. Nepraėjus keturioms dienoms, jau turėjau sutvarkytą variklį ir Vilniaus kryptin riedantį automobilį.

 

Nuo šiol suprantu, kad automobilis yra tarsi gėlė, kurią reikia laistyti, tręšti, ,,duoti” jai saulės ir visaip kitaip prižiūrėti, nes jai pradėjus vysti, žala gali būti sunkiai arba išvis nepataisoma. Mano laimei Salvis.lt atitiko rekomendacijas ir problema išsisprendė be didesnių investicijų.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>