3 patarimai, kaip prižiūrėti akumuliatorių

Tikriausiai, iš proto taip nevaro paprasti automobilio gedimai, kaip iš kantrybės išvesti gali neužsikuriantis automobilis dideliame šaltyje. Nesvarbu, kur keliaujate, tačiau vėluoti yra nemalonu ir kartais net pražūtinga (viskas priklauso nuo aplinkybių). Dėl nenorinčio pradėti dirbti variklio visuomet kalti jie – akumuliatoriai. Vilnius – Kaunas kelyje ar bet kuriame kitame ruože nusėdęs akumuliatorius gali reikšti kelionės pabaigą. Įsigyję akumuliatorių www.autoaibe.lt ar kitoje pardutouvėje, turėsite jį tinkamai prižiūrėti. Kaip tai daryti?

Įkrovimo lygis

Pirmasis dalykas, nuo kurio priklauso ilgaamžiškumo lygis, yra įkrovimas. Varikliui dirbant tuščia eiga ir su įjungtais prietaisais voltmetro parodymai turėtų būti 13,8 – 14,5 voltų. Šį rodmenį derėtų patikrinti reguliariai, todėl jeigu patys neturite prietaiso ar nenorite ir neturite laiko purvintis rankų, tiesiog nuvežkite automobilį į servisą.

Žinoma, jeigu akumuliatorius jau išsikrovė, nebeliks nieko kito kaip kaip jį įkrauti per 20 valandų.

Atvejai, kada atjungti akumuliatorių

Nors srovės nutekėjimas yra labai mažas, kai automobilis nejuda iš vietos, visgi www.autoaibe.lt svetainėje esantys akumuliatoriai (Vilnius ir kiti miestai nuo užsakymo padarymo juos gauna per kelias dienas) neišsikraus laikant juos tam tikromis sąlygomis.

Pavyzdžiui, jeigu transporto priemonę laikote garaže, užteks atjungti tik neigiamą gnybtą. Visgi, kai automobilis yra laikomas lauke, būtų protinga išimti akumuliatorių ir perkelti jį į šiltesnę vietą. Tačiau ir tuomet derėtų tikrinti jo įkrovimo lygį ir jei jis per žemas, įkrauti papildomai.

Neįjunkite prietaisų

Prietaisai, kurių nederėtų vienu metu sujungti vos įlipus į mašiną yra šildomi veidrodėliai, šildomos sėdynės, klimato kontrolė ir dar daugybė funkcijų. Kodėl tai svarbu? Akumuliatoriai (Vilnius ir kiti didieji miestai tai liudija kasdien) yra dažniausiai sodinami dideliuose kamščiuose. Stovintieji visuomet klausosi muzikos ir jungiasi kitus prietaisus, kad laikas nebūtų prarastas veltui.

Internetinė parduotuvė www.autoaibe.lt, įsigijus akumulaitorių, siūlo su juo elgtis tinkamai ir gerai jį prižiūrėti. Rūpestis ir laikas dabar nulems problemų nekeliančią ateitį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>