KĄ BŪTINA ŽINOTI APIE DYZELINIO VARIKLIO REMONTĄ?

variklis, automobiis, dalys

Dyzelinio variklio remontas apima variklio patikrinimą, jo techninę priežiūrą bei, esant reikalui, jo dalių taisymą bei jų keitimą. Nors dyzeliniai varikliai tarnauja ilgiau nei benzininiai, tačiau jų remontas paprastai reikalauja šiek tiek daugiau laiko ir pastangų. Dyzelinių variklių remontas Kaune dažnai atliekamas specializuotuose servisuose. Salvis.lt specialistai yra patikimi ir darbą atlieka labai kokybiškai. Toks remontas yra būtinas siekiant užtikrinti, kad Jūsų transporto priemonė veiktų taip, kaip turėtų. Visgi, kokius dalykus būtina žinoti apie šį remontą?

Techninė priežiūra

Įsigijus dyzelinę transporto priemonę, turėtų būti atliekama reguliari jos techninė priežiūra. Paprastai techninės priežiūros darbai apima variklio alyvos, filtrų keitimą, taip pat pagrindinių sistemų, kurios daro įtaką automobilio saugumui, patikrą (t. y. stabdžiai, padangos, šviesų, vairavimo mechanizmo patikra). Savalaikis techninės priežiūros atlikimas užtikrina, kad Jūsų automobilis bus saugesnis, mažiau ges, ilgės jo eksploatavimo laikotarpis, atitinkamai didės ir jo pardavimo vertė, nes jis bus patikimesnis, ekonomiškesnis ir tikėtina, kad ekologiškesnis.

Variklio kompiuterinė diagnostika

Atliekamas dyzelinių variklių remontas Kaune (Salvis.lt specialistai atliks tai greitai ir už prieinamą kainą) dažnai apima ir variklio kompiuterinės diagnostikos paslaugas. Ši diagnostika vykdoma siekiant išsiaiškinti, kokių problemų turi variklis ar dėl kokių priežasčių jis dirba netinkamai. Todėl prieš atliekant detalių keitimą, visada verta kompiuterinės diagnostikos pagalba papildomai pasitikrinti, ar gedimas yra nustatytas tinkamai.

Variklio dalių keitimas ir taisymas

Automobilio variklio remontas apima ir jo dalių keitimą bei taisymą. Dažniausiai pasitaikantys dyzelinio variklio gedimai yra šie:

-        variklio galvutės perkaitimas (dažnai dėl laiku nepakeisto aušinimo skysčio);

-        užsikimšę arba nesandarūs kuro purkštukai;

-        alkūninio veleno lūžis;

-        sugedusios žvakės;

-        nutrūkęs paskirstymo veleno diržas;

-        susidėvėję stūmokliai, vožtuvai.

Visgi, Salvis.lt automechanikai pastebi, kad dažniausiai dyzelinių variklių remontas Kaune atliekamas automobiliams, kurie turi problemų su užsikimšusiais ar nesandariais kuro purkštukais. Vienas iš veiksnių, kuris įtakoja tokią situaciją, yra degalų kokybė. Automobiliui naudojant nekokybišką kurą, jo kuro filtras nesugeba tinkamai išvalyti. Kuro purkštukai dėl tokio, netinkamai išvalyto kuro, praranda savo sandarumą, ko pasėkoje jie negali tinkamai veikti.

Taigi, jei pastebite, kad Jūsų dyzelinis automobilis neveikia taip, kaip turėtų veikti, būtinai kreipkitės į patyrusius automechanikus, kurie galės nustatyti gedimą ir pasirūpinti jo priežasties pašalinimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>