Ką reikia žinoti prieš nuomojantis transportą?

transporto nuoma, patarimai, kelionės

Transporto nuoma – paslauga, kuri kasdien darosi vis aktualesnė. Visi turi tam savų priežasčių – nuo pareigos rūpinti aplinka iki komforto, pigių keliavimo būdų paieškų. Kokia bebūtų motyvacija, galima išskirti esminius dalykus, kuriuos prieš ieškant transporto priemonės žinoti – labai pageidautina.

Aiškus tikslas

Kur ir kodėl norite keliauti? Ar važiuosite atostogauti, ar iki darbovietės naujame mieste, ar į valstybinį renginį? Ar planuojate panašiu maršrutu važiuoti periodiškai, ar tik vieną vienintelį kartą? Tai – esminiai klausimai, padedantys apsispręsti dėl transporto priemonės tipo.

Juk keliauti galima ir prabangiu, kone ką tik iš gamyklos išriedėjusiu automobiliu, ir talpiu, erdviu, komfortišku mikroautobusu ar dviaukščiu autobusu. Be to, važiuoti galima vienam, keturiese, taip pat – devyniese ar susibūrus į 74 žmonių komandą.

Kryptis

Kad ir kokio transporto nuoma bedomintų, svarbu žinoti kelionės kryptį. Nežinodami jos, negalėsite pasinaudoti nė vienos nuomos kompanijos paslaugomis. Juk kaip galima parinkti kelionės priemonę, jei nežinoma, kiek ji truks, kaip toli teks važiuoti?

Bendrakeleivių skaičius

Kaip minėta, keliauti galima ir vienam. Tačiau net ir automobilio nuoma tokiu atveju gali būti gana brangi. Kuo daugiau bendrakeleivių turėsite, tuo pigiau keliausite. Tai ypatingai aktualu norint išsinuomoti didesnę transporto priemonę – mikroautobusą ar autobusą.

Papildoma veikla ir komforto lūkesčiai

Šiandien transporto priemonių nuoma labai smarkiai skiriasi nuo tos, kuri buvo siūloma prieš keliasdešimt metų. Dabartinės priemonės – modernios, papildytos įvairiais patogumais. Pavyzdžiui, jei reikalinga stambesnio transporto nuoma, galite rinktis mikroautobusą ar autobusą, kuriame yra ir DVD įranga, galingos kolonėlės, mikrofonas. Čia taip pat galima reguliuotis kondicionavimo sistemą.

Svarbu ir tai, kad dauguma kompanijų šiandien siūlo ne tik pačios transporto priemonės nuomą, bet ir patyrusio vairuotojo paslaugas. Tai – puikus pasirinkimas, jei norite sutaupyti laiko. Dar vienas privalumas – galimybė patikėti maršruto sudarymą nuomos kompanijos specialistams.

Žinant tokius esminius niuansus, lengviau numatyti ir laikytis tam paskirto biudžeto. Taip pat dėl to paprasčiau susiplanuoti pačią kelionę – nuo maitinimosi iki pramogų. Telieka susidaryti aiškų planą, laiku užsisakyti transporto priemonę ir mėgautis smagia, patogia kelione.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>