Kaip išsinuomoti autobusiuką?

autobusiuko nuoma, autobusiukas, transporto priemonė

Mikroautobusų nuoma – viena iš dažniausiai pasirenkamų transporto nuomos paslaugų. Mikroautobusiukai yra mažesni nei autobusai, tačiau vis tiek gali talpinti gana didelį kiekį žmonių. Dažniausia autobusiuko prireikia gabenant keleivius į įvairiais išvykas, ekskursijas, šventes bei renginius. Krovininiai mikroautobusai tai pat gali būti nuomojami prireikus pervežti sunkius daiktus, ar persikraustant į naują būstą ar biurą.

Pasirinkite nuomos paslaugas

 

Autobusiuko nuoma yra siūloma įvairių tiekėjų. Prieš renkantis, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius, atsakykite į kelis klausimus. Kur keliausite? Keliaujant į užsienį, svarbu pasirinkti atitinkamas nuomos paslaugas. Kai kurie nuomos paslaugų tiekėjai autobusiukus bei kitas transporto priemones nuomoja tik Lietuvoje, ar tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Su kokio dydžio žmonių grupe keliausite? Atsakymas į šį klausimą, nulems jūsų pasirinkto autobusiuko dydį. Paprastai, nuomojamame mikroautobuse būna nuo 8 iki 21 sėdimos vietos. Pagalvokite, ar keliaujant jums svarbiau prabanga ar patogumas, o galbūt erdvumas ir praktiškumas. Atsižvelgdami į tai pasirinkite jums patinkančią transporto priemonę nuomojantį tiekėją.

Apsvarstykite kainas

 

Renkantis transporto priemonės nuomą, svarbu žinoti kiek tokia paslauga kainuos. Autobusiuko nuoma gali kainuoti labai įvairiai, priklausomai nuo to, kokias paslaugas pasirinksite. Didesni, 21 sėdimos vietos autobusiukai kainuos brangiau nei nedidukai, 8 vietų mikroautobusai. Vidutiniškai, mikroautobusiuko nuoma gali kainuoti nuo 20 iki 65 eurų per parą. Nepamirškite, kad su nuomota transporto priemone, visos kelionės metu neturėtų būti viršijamas 500km per parą limitas. Už kiekvieną papildomą nuvažiuotą 100km reikės primokėti po 10 eurų.

Metų laikai

 

Mikroautobuso kaina taip pat priklauso ir nuo metų laiko, kuriuo norite išsinuomoti. Vasarą bei žiemą nuomojami autobusiukai kainuos brangiau nei pavasarį ir rudenį, nes šiais metų laikais itin padaugėja atostogaujančių. Taip pat reikėtų apsvarstyti, ar jums bus reikalinga autobusiuko nuoma su vairuotoju, ar kelionės metu vairuosite patys? Mikroautobusas su pasamdytu vairuotoju leis jums geriau pailsėti, atsipalaiduoti bei apie nieką nesirūpinti. Be abejo, tokios paslaugos kaina bus aukštesnė, nei vairuojant pačiam.

Nuomojami mikroautobusai – vienas iš patogiausių ir praktiškiausių keliavimo būdų. Tai gana manevringas transportas, tuo pačiu gebantis talpinti daug keleivių. Mikroautobusus galėsite pritaikyti įvairiems savo poreikiams, šventėms, išvykoms, ekskursijoms ar netgi perkraustymo darbams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>