Kaip užtikrinti maksimalų saugumą keliaujant automobiliu?

laisvų rankų įranga, automobilis, vairuotojas

Automobilis – tai populiariausia transporto priemonė Lietuvoje, kuria keliaujame į darbus, namus ar šeimos išvykas. Be to, automobiliu keliaudami esami atsakingi ne tik už save, nes kartu su mumis keliauja ir mūsų vaikai, už kurių gyvybę tuo metu taip pat esame atsakingi. Taigi, pateikiame keletą būdų, tokių kaip laisvų rankų įranga, kurie gali padėti padidinti saugumo lygį keliaujant automobiliu.

Jokiu atveju nenusukite akių nuo kelio

Viena paprasčiausių, tačiau dažniausiai pažeidžiamų ir nesilaikomų taisyklių yra dėmesio nukreipimas nuo kelio vairavimo metu. Šiandien, kuomet visi siekiame padaryti kuo daugiau darbų vienu metu, dažnai vairuodami taip pat stengiamės padaryti daugiau užduočių nei tuo metu esame pajėgūs atlikti.

Ne paslaptis, jog daugiau nei pusė Lietuvos vairuotojų būdami mašinoje ir dalyvaudami eisme, išgirdę skambant telefono signalui ar pajautę jį vibruojant kišenėje, neabejotinai atsilieps į skambutį. Tuomet apie dėmesį eismui galime pamiršti. Kuomet gyvename naujųjų technologų laikais, būtų neprotinga nepasinaudoti šių laikų išradimais. Vienas jų, laisvų rankų įranga – ji tikrai gali padėti tokiais atvejais.

Vairuodami nemėginkite atlikti kitų dienos darbų

 

Dažnai matome žmones už vairo, kurie tuo pat metu valgo, ginčijasi su gale sėdinčiais vaikais, o privažiavus prie raudono šviesoforo signalo, moterys net nesibodi išsitraukti kosmetinės piniginės ir pradėti dažytis. Tuo metu, sėdint automobilyje, viskas atrodo saugu – mes sėdime savo akvariume ir manome, jog čia mūsų niekas nesužeis.

Vis dėlto, nemažėjantis nelaimingų atsitikimų skaičius kelyje rodo, jog tokie mūsų pasirinkimai dažniausiai baigiasi nelaimėmis. Nors greitėjantis gyvenimo tempas diktuoja mums taisykles visur skubėti ir spėti, dėl šio tempo šiandien turime ir daugelį naujųjų technologijų išradimų, tokių kaip laisvų rankų įranga, kurie neabejotinai pagerina mūsų gyvenimą ir padeda išlipti iš šio skubėjimo ritualo. Be to, kad padidintumėte saugumą dar labiau, nepamirškite ir automobilio draudimo.

Svarbu prisiminti, jog vairuodami esame atsakingi už savo, kitų eismo dalyvių ir bendrakeleivių saugumą, todėl visuomet būkime atidūs, žiūrėkime į kelią ir neatlikinėkime kitų darbų tuo pat metu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>