Mikroautobusai šventėms – praktiškas pasirinkimas

mikroautobusų nuoma, šventė, transportas

Planuojate šventę? Neabejojame, kad jau pradėjote svarstyti apie svečių transportavimą. Nesvarbu, kokia šventė jūsų laukia – mergvakaris ar bernvakaris, vestuvės ar jubiliejus, mikroautobusų nuoma pravers bet kuriuo atveju.

Kada verta nuomotis mikroautobusą?

Mikroautobusai, kaip žinia, yra kompaktiška ir universali transporto priemonė. Paprastai juose telpa apie 20 žmonių, iš kurių vienas – vairuotojas. Tačiau mikroautobusas gali būti ir vos 9 sėdimųjų vietų. Taigi, mikroautobusai tinka įvairiomis progomis – net organizuojant ekskursiją. Išsinuomoti tokį mažą autobusiuką galite:

  • Svečių nugabenimui į šventės vietą ar vietas;
  • Dalyvių pervežimui į renginio vietą;
  • Žmonių parvežimui iš šventės, kitokio renginio namo.

Didelis privalumas yra tai, kad mikroautobusai skiriasi ne tik sėdimųjų vietų skaičiumi. Skiriasi ir jų spalva, pats dizainas. Juk mikroautobusai gali būti daugybės markių, tad dalis jų – net labai prabangūs, užtikrinantys išskirtinį komfortą. Be to, mikroautobusų nuoma gali būti užsakyta kartu su papuošimais – kaspinais, girliandomis, balionais ir panašiai.

Ką reikia žinoti apie mikroautobusų nuomą?

Mikroautobusų nuoma šiandien užsiima ne viena įmonė. Tai – didelis privalumas, nes galima rinktis ir puikią kainą, ir patrauklų transporto priemonės dizainą, patogumus. Tačiau prieš užsakant šią paslaugą vertėtų žinoti ir apgalvoti kelis esminius dalykus.

  • Vairuotojo paslaugos. Labai retai kur įmanoma išsinuomoti mikroautobusą be vairuotojo. Tai – privalumas, nes tokiu atveju saugų žmonių transportavimą galima patikėti patyrusiam, darbo subtilybes puikiai išmanančiam vairuotojui.
  • Dizainas, spalva. Galima rinktis baltą, juodą, šviesiai ir tamsiai pilką mikroautobusą. Kai kur galima išsinuomoti ir kitų spalvų automobilių, tačiau tai – retenybė.
  • Vietų skaičius. Vietų skaičių reikėtų žinoti iš anksto. Tokiu atveju mikroautobusų nuoma atliekama sklandžiai, nes iš anksto rezervuojama pageidaujamo talpumo transporto priemonė.
  • Patogumai. Mikroautobuse gali būti mikrofonas, efektyvi kondicionavimo sistema, vaizdo įranga, netgi nemokamas interneto ryšys.
  • Kaina. Išlaidos paprastai priklauso nuo maršruto, kuriuo reikės vežti keleivius, paslaugos teikimo trukmės ir keleivių skaičiaus (mikroautobuso talpumo).

Iš anksto žinant tokius dalykus, mikroautobusą galima išsinuomoti greitai, sklandžiai ir labai paprastai. Tuomet iš tiesų paaiškėja, kad paslauga yra išskirtinai patogi. Tai – sprendimas, leidžiantis lengvai išspręsti dažną problemą, sumažinti svečių ir netgi organizavimo išlaidas, užtikrinti pasitenkinimą renginiu ar švente. Greitis, išskirtinis saugumas ir komfortas, nepriekaištingas punktualumas – ypač reikšmingos sąlygos tam, kad tiek kelionės, tiek pačios šventės įspūdžiais mėgautųsi visi iki vieno.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>