Pagrindiniai dyzelinių automobilių trūkumai: kokie jie?

dyzelinių variklių remontas, mašina, variklis

Anot Salvis.lt atstovų, jeigu norite sutaupyti pinigų, dyzelinis automobilis yra puiki išeitis, kadangi jos yra ekonomiškos kuro atžvilgiu, ilgaamžės ir pasižymi puikia galia. Taip pat daugelyje šalių dyzelinio kuro kainos kur kas mažesnės nei benzino, todėl yra paprasta ir lengva sutaupyti. Vis dėlto, dyzeliniai automobiliai gali turėti nemažai problemų, o dyzelinių variklių remontas, purkštukai, turbinos ir kitos dalys gali kainuoti nemažai pinigų. Taigi, kokios yra pagrindinės problemos, kurias reikia nuolatos spręsti?

Brangus tvarkymas

 

Faktas yra tai, jog dyzelinių automobilių tvarkymas yra kur kas brangesnis nei benzininių. Taip yra todėl, nes dyzeliniuose automobiliuose yra tiesiogiai įpurškiamas kuras, o tai kainuoja brangiau ir genda dažniau. Taip pat sunkiosios automobilio dalys kainuoja brangiau nei benzininių automobilių.

Reguliarus tepalų keitimas

 

Dyzeliniams automobiliams reikalingas reguliarus tepalų keitimas, o patys tepalai taip pat kainuoja nemažus pinigus, todėl vėl, atsitrenkiama į didesnes dyzelinio automobilio išlaikymo kainas. Vėl gi, jeigu laiku nėra keičiami tepalai, gali atsirasti ir daugiau problemų, kurios kainuos papildomus pinigus.

Variklių skirtumai

 

Salvis.lt pažymi, jog dyzelinių variklių remontas yra kur kas brangesnis nei benzininių, kadangi dyzeliniai varikliai turi daugiau cilindrų. Kuo daugiau cilindrų turi mašina, tuo mechaniškai neefektyvus tampa jos variklis ir tuo dažniau jį tenka tvarkyti, o variklio tvarkymas kainuoja labai nemažas pinigų sumas.

Taigi, benzinas ar dyzelis?

 

Dyzelinu varomas mašinas siūloma rinktis tiems, kurie važinėja tolimesnius atstumus, taip pat kas nori ilgaamžiškumo. Ne paslaptis, jog dyzeliniai automobiliai taip pat ir parduodami lengviau. Tuo tarpu benziniai automobiliai lengviau užsives per didžiausius šalčius ir juos pigiau nusipirksite per skelbimus, tačiau brangiau mokėsite už degalus.

Anot Salvis.lt, taip pat dyzelinių variklių remontas yra kur kas dažnesnis nei benzininių, todėl gali tekti daugiau pinigų išleisti remontams pasirenkant dyzelininį automobilį.

Svarbu pasverti visus trūkumus ir privalumus ir tuomet rinktis automobilį. Vis dėlto, dyzelininių automobilių trūkumai nėra dideli ir laiku prižiūrint automobilį, jie gali ir visai neiškilti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>