Rocket League: kai norisi atsitraukti nuo savo automobilio

rocket league

Arena paruošta, milžiniškas kamuolys pripūstas, o tavo ir tavo priešininkų turbinos jau spjaudosi ugnimi, Rocket League varžybos prasideda! Sukurtas Psyonix komandoje, Rocket League pranoko visus lūkesčius ir tiesiogine prasme, įrodė jog inovatyvumas atsiperka su kaupu. Pirk šį inovatyvų stebuklą, prisijunk prie galybės žaidėjų visame pasaulyje ir kovok dėl nugalėtojo vardo!

Šis žaidimas, tai sėkmingas arkadinio, lenktynių ir sporto žanrų mišinys, kuriame pavyko atskleisti visa, kas šiuose žanruose slypi geriausia ir palikti atskirus smulkesnius niuansus toli užnugaryje. Žaidimo kūrėjai pasiskolino futbolo taisykles, arkadinį veiksmo modelį bei grafiką, o taip pat ir lenktyninių automobilių fizinę formą, bei fizikos aspektus, su tikslu pritaikyti šiuos elementus pildant savo genealų sumanymą.

Jiem pavyko ir pavyko su kaupu! Taip gimė Rocket League, raketiniu varikliu varomų arkadinių mašinyčių kova dėl milžiniško kamuolio, su tikslu nukreipti jį į priešininko vartus ir pelnyti sprogstamajį įvartį! Žaidimas yra pritaikytas trečio asmens perspektyvai, nes maksimalus kamuolio matomumas arenoje yra būtinas norint pasiekti užsbrėžto tikslo. Ne ką mažiau dėmesio nei matomumui, taip pat yra skiriama ir fizikai. Reliatyvi žaidimo fizika leidžia nukreipti kamuolį norimos trajektorijos link, atsižvelgiant į smūgio kampą, mašinytės greitį, svorį ir paviršiaus plokštumą.

Rocket League žaidimas yra be galo kompetatyvus ir reikalaujantis daug laiko bei pastangų norint pasiekti tobulybę ties kiekvienu atliktu smūgiu, tačiau lygiai taip pat, tai puikus ir traukiantis žaidimukas laisvesniems žaidėjams, norintiems tiesiog gerai praleisti laiką. Taip yra todėl, kad žaidimo mašinytės valdymas iš esmės nėra sudėtingas, o žaidėjai yra skirstomi ir grupuojami pagal individualų reitingą. Kitaip tariant, pradedantysis žaidėjas žais su kitu pradedančiuoju, o užkietėjąs entuziastas tikrai ras sau iššukį tarp aukštesnio lygio varžovų.

Savitumo ir unikalumo žaidimui duoda ir išskirtinė dizaino sistema suteikianti žaidėjui absoliučią kūrybos laisvę! Rocket League siūlo virš 60-ties unikalių automobilių modelių, suskirstytų į keturias apibendrinančias klases. Taip pat, neapskaičiuojamą daugybę dizaino detalių, tokių kaip ratai, liepsnos, dažai ir ornamentai, vėžių paliekamos žymės ir serija kitų detalių skirtų personalizuoti savo automobilį būtent taip, kaip nori pats!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>